Fx Next Nowa Czerwona Uciągliwa Bluzka 46

Dodano nową listę znajomych i opcje czatu. Do brytyjskiego drzewa technologicznego dodano drugą gałąź niszczycieli czołgów, którą wieńczy FV4005 Stage II na X poziomie. Ostrzeżenia za nieaktywność: Gracze nieaktywni w grze dostaną ostrzeżenie. Dalszy brak aktywności zapobiegnie otrzymaniu mniejszych dochodów, a ostatecznie nałoży blokadę. Zmieniono format z 7/42 do 7/54, gdzie najwyższy jest poziom VIII.

Aktualizacja FX – 30 listopada – Ciężki miesiąc dla Greenbacka

Nowy sezonowy tryb gry dla czołgów X poziomu. Wspinaj się w klasyfikacji i zdobywaj coraz większe nagrody! Oprócz bitew rankingowych wprowadzono obligacje, których można użyć do kupienia ulepszonego wyposażenia i dyrektyw. Teraz Samsung ostrzega, że jego zysk spadł 56% drużyny są tworzone w układzie 3/5/7 dla trzypoziomowych i 5/10 dla dwupoziomowych bitew. Zadaniem artylerii nie jest już zadawanie dużych uszkodzeń, lecz ogłuszanie pojazdów wroga. Wprowadzono nowy widok trajektorii pocisków.

Zmieniono skład gałęzi czołgów lekkich i dodano pięć nowych czołgów lekkich X poziomu: T-100 LT, Rhm. Panzerwagen, AMX , Sheridan oraz WZ-132-1. Teraz po użyciu materiału eksploatacyjnego można go użyć ponownie po 90 sekundach. Minimapy zostały przeprojektowane, by były bardziej czytelne. Nowe niemieckie pojazdy:

Wynajem Biura W Krakowie Jako Inwestycja W Rozwój Firmy

W plutonie może znajdować się tylko jedno działo samobieżne. Wprowadzono również inne drobne zmiany. Nowy, ulepszony samouczek PvE dla nowych graczy, zawierający scenariusze poruszające różne aspekty bitwy. Uproszczone warunki misji i zmiany w misjach dział samobieżnych w związku z dodaną mechaniką ogłuszania. Nowy chiński czołg ciężki X poziomu został dodany do gry i można go zbadać z czołgu WZ-111 model 1-4, obok 113.

  • Lista zmian wprowadzanych przez aktualizację 7.4
  • Lista zmian wprowadzanych przez aktualizację 7.2
  • Lista zmian wprowadzanych przez aktualizację 7.3
  • Przeprojektowanie misji dziennych
  • Serwer testu publicznego

Silnik dźwiękowy FMOD został zastąpiony przez „Audiokinetic Wwise”, który otwiera nowe możliwości i zajmuje mniej zasobów. Dodano Spustoszoną stolicę do trybu Rozwałki. Mapa oparta jest na Paryżu. Kilka map zostało zmienionych w związku z usprawnieniami fizyki. Czechosłowacja trafia do gry z jedną gałęzią pojazdów prowadzących do TVP T50/51, czołgu średniego X poziomu. Równoważenie pojazdów: 37 pojazdów zostało zmienionych/ulepszonych, aby były bardziej konkurencyjne.

Aktualizacja Systemu Drużynowego

Dodano nowy wariant mapy Prochorowka o nazwie Łuk ognia. Inne mapy otrzymały niewielkie zmiany i poprawki lub zostały usunięte z poszczególnych trybów. Usunięto scenariusze Oblężenie Tobruku, Bitwa na łuku kurskim oraz Bitwa o wybrzuszenie.

Zmiany w systemie widoczności: Opóźnienie wykrycia zostało zmniejszone, przez co pojazdy pojawiają się szybciej po opuszczeniu ukrycia.

Aktualizacja FX – 30 listopada – Ciężki miesiąc dla Greenbacka

Odznaki biegłości: Wskaźnik umiejętności dla ambitnych czołgistów. Należy je zdobyć dla poszczególnych pojazdów (poziomów V–X), do trzech na pojazd. Trudność wzrasta z każdą zdobytą odznaką biegłości dla poszczególnego pojazdu – choć pierwsza może być dość łatwa do zdobycia, to trzecia jest prawdziwym osiągnięciem. Od tej aktualizacji wszystkie starsze pojazdy zaczęły być stopniowo ulepszane do grafiki HD, a nowe pojazdy od razu posiadały tekstury HD.

Dźwignia Nadal Na Poziomie 30:1

Pojazdy poziomu VIII mogą teraz brać udział w bitwach o twierdze poziomu V–VII. Możliwe jest również nałożenie na nie ograniczeń na określony czas. Do gry dodano nowy https://forexeconomic.net/ rodzaj premii. Rezerwy osobiste można aktywować w dowolnym momencie i zapewniają różne premie przez 1 lub 2 godziny. Komaryn już nie jest dostępny w bitwach losowych.

Aktualizacja FX – 30 listopada – Ciężki miesiąc dla Greenbacka

Choć zasady są te same, to wszystkie pojazdy jednego kraju są postawione naprzeciw pojazdom innego kraju, na przykład Niemcy kontra ZSRR albo Francja kontra USA. Ten tryb gry jest dostępny dla pojazdów wszystkich poziomów.

Dodano również Pz.Kpfw. VII, który można zbadać z czołgu VK 45.02 Ausf. Zmiany w równoważeniu: Ulepszono dużą liczbę pojazdów, głównie brytyjskich i niemieckich.

Nowe wrażenia z gry na niższych poziomach: Nowi gracze i weterani nie będą się spotykać w bitwach niższych poziomów (I–III). Równoważenie dział samobieżnych: Zasięg widzenia większości dział samobieżnych został znacznie zmniejszony. Nowe francuskie pojazdy: Dodano kilka nowych pojazdów niskiego i wysokiego poziomu. AMX 30 B to pojazd X poziomu alternatywnej gałęzi czołgów średnich.

Aktualizacja FX – 30 listopada – Ciężki miesiąc dla Greenbacka

Dodano mapę Overlord poświęconą lądowaniu aliantów w Normandii w 1944 r. Północny zachód już nie jest dostępny w bitwach losowych. Dodano nowe rezerwy bojowe – Ostrzał artyleryjski wiadomości finansowe i Nalot, które mogą być użyte w bitwie . Ogólne zmiany w celności: Zmniejszono liczbę pocisków lecących prosto w środek celownika. Usprawniono system wiadomości:

Nowi gracze mogą teraz walczyć z botami przez kilka pierwszych bitew, aby lepiej zaznajomić się z rozgrywką i sterowaniem. Nowe amerykańskie niszczyciele czołgów niskich poziomów: Dobrze znane T18 i T82 zostały zastąpione przez T3 HMC oraz T56 GMC . T18 jest teraz działem samobieżnym , podobnie jak T82 . Japońskie czołgi ciężkie: Dodano nową gałąź japońskich czołgów superciężkich, zwieńczoną przez Type 5 Heavy na X poziomie.

Wygląd kilku pojazdów uległ zmianie. Wprowadzono pierwszy tryb gry trybu Rozwałki.

Comments are closed.